Jedyne takie miejsce dla MŚP w polskim internecie!

Wyszukaj

poniedziałek, 10 kwiecień 2017 07:48

DWÓCH CHŁOPAKÓW Z KIELC UCZY ŚWIAT JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Napisane przez redaktor
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
źródło: money.pl źródło: money.pl

W 2011 roku dwóch przyjaciół z Kielc założyło Angloville - firmę specjalizującą się w nauce języka angielskiego. Nauka polega na uczeniu się języka w zamkniętej angielskiej wiosce w Polsce, w której połowa ludzi to kursanci, a druga połowa to native speakerzy. Lektorzy pochodzą z Wielkiej Brytanii, USA, Kanady czy Australii, co pozwala nauczyć się rozumieć każdy ze specyficznych akcentów mowy potocznej, charakterystycznej dla danej części świata.

Pierwszy ośrodek powstał  w Zabużu nad Bugiem na Podlasiu, w którym narodziła się cała sieć Angloville.

W chwili obecnej kursy są organizowane w 15 ośrodkach w Polsce. W 2013 r. Firma weszła na Węgry, do Czech, na Słowację i do Rumunii. W 2016 r. Angloville weszło do Irlandii, a w 2017 r. do Wielkiej Brytanii i na Maltę.

W styczniu 2016 roku Angloville połączyło siły z Glosbe.com – wielojęzycznym słownikiem online, z którym stworzyli platformę do nauki języka i konwersacji -  tutlo.com.

Zasada działania polega na tym, że w ramach miesięcznego 300-złotowego abonamentu klient ma do wykorzystania określoną liczbę 20-minutowych spotkań online z lektorem. Na spotkania nie trzeba się umawiać, w każdej chwili można się połączyć z wolnym speakerem i w tym czasie odbyć lekcję. Lektorzy są dostępni codziennie od 9 do 22. Do tej pory z aplikacji korzysta ok. 3 tys. użytkowników, którymi są na razie tylko Polacy.

Pomysł został nagrodzony przez DMZ Ryerson Toronto - największy akademicki akcelerator startupowy w Ameryce Północnej. Twórcy planują wejść na rynki azjatyckie i do Brazylii.

Osoby, które zdecydują się na zamknięcie się na sześć dni w angielskiej wiosce, muszą zapłacić 3699 zł. To cena dla dorosłych. Angloville prowadzi również siedmiodniowe kursy junior dla młodzieży za 2999 zł.Klientami są głównie biznesmeni, prawnicy, lekarze, ludzie dobrze sytuowani, którzy kiedyś uczyli się angielskiego, rozumieją, ale mają barierę, więc nie mówią po angielsku.

Dodatkowe informacje

  • Branża: Edukacja, szkolenia, Usługi dla firm
Zaloguj się, by skomentować

Zapisz się do newslettera

Zapisz się i bądź na bieżąco. Atrakcyjne oferty usług i produktów. Lokalne wydarzenia, eventy, newsy!
*Podając swój email wyrażasz zgodę na przetwarzanie udostępnionego adresu na cele wysyłki wiadomości informacyjnych o promocjach, ofertach oraz aktualności na www.portalu-msp.pl

Najnowsze oferty

Grafik do współpracy

Grafik do współpracy

W związku z rozwojem poszukujemy do współpracy ZDALNEJ grafika z ciekawym portfolio.Jesteśmy małą agencją reklamową działającą w Wielkopolsce. Prosimy o przesyłanie...

Sylwetki

  • 1
  • 2
  • 3
Joanna Malinowska-Parzydło

Joanna Malinowska-Parzydło

Joanna Malinowska-Parzydło jest mamą dwójki dzieci, która perfekcyjnie łączy pracę z życiem prywatnym.

Olga Kozierowska

Olga Kozierowska

Od dziecka jest związana ze sceną. W dzieciństwie bardziej interesowała ją muzyka, obecnie występuje jako bizneswoman, dziennikarka oraz trener biznesu...

Niedoskonała mama - Marta Szyszko

Niedoskonała mama - Marta Szyszko

Magda Stawska, czyli kobieta z misją, jaką jest osiągać i realizować swój potencjał. Praktyk i teoretyk zarządzania, doświadczona menedżerka z...

copyrights