Jedyne takie miejsce dla MŚP w polskim internecie!

Wyszukaj

Branża

wtorek, 13 listopad 2018 19:32

Twój biznes pod banderą sukcesu - II etap - głosowanie

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

30 ludzi sukcesu, 30 wyjątkowych firm. Które okażą się najlepsze? Trwa otwarte głosowanie.

Do II. etapu konkursu „Twój biznes pod banderą sukcesu” zostało zakwalifikowanych 30 firm – po 10 małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Teraz czas na otwarte głosowanie.

Ma ono formę grywalizacji, dostępnej dla wszystkich mieszkańców Pomorza Zachodniego. Uczestnicy głosowania mogą wcielić się w rolę inwestorów na „Giełdzie Biznesu” i za fikcyjną walutę, codziennie kupować akcje wybranych firm – typując w ten sposób swoich kandydatów na zwycięzców konkursu.

Ale wygrane będą nie tylko firmy. Na głosujących również czekają atrakcyjne nagrody. Aby wygrać trzeba trafnie przewidywać zmiany kursów firm na „Giełdzie Biznesu” i skutecznie inwestować. 20 osób, które na zakończenie gry tj. 27.11.2018 o godz. 24:00, będą miały najlepsze wyniki, otrzyma tablet Apple iPad 32GB Wi-Fi.

3 firmy, których akcje będą najwyżej notowane na „Giełdzie Biznesu”, znajdą się w gronie zwycięzców konkursu. Niezależenie od uczestników „Giełdy Biznesu”, swoich 3 faworytów wybiorą Członkowie Kapituły Konkursu: Laura Hołowacz, Prezeska Zarządu i współzałożycielka CSL Internationale Spedition Sp. z o.o., Sławomir Czumak, Członek Zarządu firmy Backer OBR Sp. z o.o. oraz Zbigniew Nagay, Prezes Zarządu i współzałożyciel firmy Radex Sp.j.

6 zwycięzców otrzyma bony o wartości 10 000 zł do wykorzystania na szkolenia, warsztaty lub studia dopasowane do własnych potrzeb.

 

 

Sukces finalistów dodatkowo zostanie przedstawiony w 6 wyjątkowych spotach reklamowych
w kampanii wizerunkowej województwa. Pozostali uczestnicy II. etapu otrzymają bony o wartości 600 zł, które będą mogli przeznaczyć na usługi poszerzające kompetencje pracowników.

Szczegóły konkursu i opis grywalizacji na: biznes.wzp.pl

„Promując w kampanii zachodniopomorskie firmy, chcemy pokazać gospodarcze wizytówki naszego regionu: przedsiębiorstwa, które tworzą z Pomorzem Zachodnim nierozerwalną więź oraz przedsiębiorców, którzy je stworzyli. To właśnie takie firmy zaprosiliśmy do konkursu „Twój biznes pod banderą sukcesu” i spośród nich wybraliśmy 30, które osiągnęły sukces, mają wielki potencjał biznesowy i są wyjątkowo kreatywne. Ich historie mogą być dla innych przedsiębiorców prawdziwą inspiracją do rozwijania własnego biznesu, a dla wszystkich mieszkańców naszego regionu powodem do dumy” – mówi Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego.

„Chcemy, żeby to mieszkańcy Pomorza Zachodniego wskazali zwycięzców w konkursie „Twój biznes pod banderą sukcesu”, bo jesteśmy przekonani, że właśnie oni najtrafniej wybiorą firmy, które będą chlubą regionu. Bo ludzie to największy potencjał rozwojowy Pomorza Zachodniego i jego największa szansa. To oni tworzą sprzyjający klimat dla inwestycji, oni ciężko pracują na swój prywatny sukces, który potem składa się na sukces całego regionu. Dlatego uważamy, że tak ważne jest, żeby to właśnie mieszkańcy poczuli się bezpośrednimi beneficjentami tego sukcesu” – dodaje Krzysztof Barczyk, Dyrektor Gabinetu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Głównym celem projektu jest promocja Pomorza Zachodniego jako regionu o unikalnych walorachinnowacyjnego, wspierającego nowe technologie, atrakcyjnego dla przedsiębiorców i inwestorów. Transgraniczne położenie, kompleksowy rozwój infrastruktury transportowo-logistycznej, specjalne strefy ekonomiczne – to tylko część atutów składających się na unikalny w skali kraju potencjał gospodarczy Pomorza Zachodniego. Kampanią wpisujemy się w światowy trend promowania lokalnych produktów i firm.

Filmy promujące laureatów konkursu emitowane będą w serwisach: YouTube, Ipla.pl i Tvn.pl. Trwa również kampania rich media oraz działania w mediach społecznościowych. W kampanię zaangażowani są także influencerzy, m.in. Mateusz Grzesiak i Jack Gadovsky.

Konkurs „Twój biznes pod banderą sukcesu” jest częścią kampanii „Pomorze Zachodnie. Biznes w dobrym położeniu”.

Wśród partnerów kampanii znalazło się szereg instytucji, które tworzą zaplecze naukowe dla firm z regionu, organizacji lokalnych i ogólnopolskich zrzeszających przedsiębiorstwa z sektora MŚP, podmiotów, które reprezentują interesy firm i wspierają rozwój przedsiębiorczości: Fundacja BizUp, Fundusz Pomerania, Infoshare Academy, Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego, Klaster eBiznesu Pomorza Zachodniego, Klaster ICT Pomorze Zachodnie, Metalika Klaster Metalowy, Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Północna Izba Gospodarcza, Stargardzka Agencja Rozwoju Lokalnego, TechKlub Szczecin, Transgraniczny Klaster Szlak Wodny Berlin-Szczecin-Bałtyk, Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego, Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego, Zachodniopomorska Szkoła Biznesu, Startup Academy.

Kampania „Pomorze Zachodnie. Biznes w dobrym położeniu” oraz konkurs dla przedsiębiorców „Twój biznes pod banderą sukcesu” realizowane są w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014 – 2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.14 Wzmocnienie pozycji regionalnej gospodarki w wymiarze krajowym i międzynarodowym.

Szczegóły kampanii na: biznes.wzp.pl

Więcej informacji udziela:

Marek Mucha

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, a.Korsarzy 34, 70-540 Szczecin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  tel. (+48 91) 48 07 249

 

 

Zaloguj się, by skomentować

Zapisz się do newslettera

Zapisz się i bądź na bieżąco. Atrakcyjne oferty usług i produktów. Lokalne wydarzenia, eventy, newsy!
*Podając swój email wyrażasz zgodę na przetwarzanie udostępnionego adresu na cele wysyłki wiadomości informacyjnych o promocjach, ofertach oraz aktualności na www.portalu-msp.pl

Aktualności

  • 1
  • 2
  • 3
Elektroniczna baza podatników VAT

Elektroniczna baza podatników VAT

Prezydent podpisał nowelizację ustawy o podatku VAT, która zakłada stworzenie jednej głównej bazy podatników VAT...

Innowacja zwycięża w II edycji Konkursu …

  Przed zachodniopomorskimi przedsiębiorcami pojawia się unikalna szansa na nowoczesną kampanię promocyjno-wizerunkową i nawiązanie międzynarodowych kontaktów...

Platforma Startowa – Unicorn Hub dobry startup – unicorn hub

Platforma Startowa – Unicorn Hub dobry s…

Platforma Startowa – Unicorn Hub dobry startup – unicorn hub Projekt „Platforma Startowa – Unicorn Hub”...

Najnowsze oferty

Grafik do współpracy

Grafik do współpracy

W związku z rozwojem poszukujemy do współpracy ZDALNEJ grafika z ciekawym portfolio.Jesteśmy małą agencją reklamową działającą w Wielkopolsce. Prosimy o przesyłanie...

Sylwetki

  • 1
  • 2
  • 3
Joanna Malinowska-Parzydło

Joanna Malinowska-Parzydło

Joanna Malinowska-Parzydło jest mamą dwójki dzieci, która perfekcyjnie łączy pracę z życiem prywatnym.

Olga Kozierowska

Olga Kozierowska

Od dziecka jest związana ze sceną. W dzieciństwie bardziej interesowała ją muzyka, obecnie występuje jako bizneswoman, dziennikarka oraz trener biznesu...

Agnieszka Czmyr-Kaczanowska i Joanna Gotfryd - Mamy pracujące

Agnieszka Czmyr-Kaczanowska i Joanna Got…

Te dwie przedsiębiorcze kobiety znają się już ponad 15 lat, a od 4 prowadzą wspólnie popularny portal. Ich celem było...

Rolnicze newsy

  • 1
  • 2
  • 3
NABÓR wniosków o premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej.

NABÓR wniosków o premie na rozpoczęcie d…

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła, że od 15.10.2018 do 13.11.2018 można składać wniosek na...

Przez zakaz handlu w niedzielę rolnicy nie mogą sprzedawać plonów!

Przez zakaz handlu w niedzielę rolnicy n…

Zakaz handlu w niedzielę objął także rolników. Swoich zbiorów w ten dzień nie mogą sprzedawać...

Nowa reforma systemu rolnictwa - Plan na bardziej ekologiczną żywność

Nowa reforma systemu rolnictwa - Plan na…

Reforma rolnictwa ekologicznego w UE spowodowała ujednolicenie przepisów, z których niektóre wprowadzono ponad 20 lat...