×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 863.
Wydrukuj tę stronę

Projekt StartUpWoman

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

StartUpWoman jest dla kobiet, które mają potencjał, ale nie wiedzą jak go wykorzystać. W tym miejscu mogą rozwijać swoje zainteresowania i robić ciekawe rzeczy.

Projekt (http://startupwoman.org/) powstał z myślą, by pobudzić kobiety do tworzenia nowej przestrzeni dla siebie i swoich przedsięwzięć. StartUpWoman jest częścią autorskiej metody „Start W Przeszłość”, która jest połączeniem teorii i praktyki zarządzania karierą współcześnie z elementami sztuki, sportu, a także mody. Projekt ma na celu zapoznanie kobiet z nowoczesnym podejściem do oceny trafności planowanego przedsięwzięcia.

 

StartUpWoman ma być platformą, gdzie kobiety z całej Polski odnajdą wsparcie i będą mogły wymienić się swoimi doświadczeniami. Autorki projektu chcą poddać uczestniczki treningowi mentalnemu, który polega na zaspokajaniu potrzeb i budowaniu dostępu do potrzebnych zasobów w realizacji celu.

 

Autorki z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i życiowym chcą dzielić się swoimi przeżyciami z innymi kobietami, dostarczać im energię, siłę, motywacje i inspiracje. W planach są również międzynarodowe wydarzenia z udziałem najbardziej wpływowych kobiet świata. Jednak równie ważne jest zaufanie, którym portal chce obdarzyć czytelniczki – mogą one dołączyć do ekipy i wspólnie tworzyć StartUpWoman w Polsce.

 

Dorota KAWA