logo portal msp zlote fb500px

Jedyne takie miejsce dla MŚP w polskim internecie!

Wyszukaj

Nazwa firmy

Branża

Województwo

Wywiady

Wywiady

Przedsiębiorcy, których warto poznać. Osoby działające w biznesie małych i średnich firm, które odznaczają się ciekawymi pomysłami i dużymi sukcesami w branży w jakiej działają. Zapraszamy do zapoznania się z wywiadami z ludżmi biznesu sektora MŚP.

Wymarzony dom już w 3 miesiące? Jak to możliwe?

Rozmawiamy z właścicielem firmy BRZECHWA – Michałem Brzechwa, budującej energooszczędne domy już od 35 lat!

Panie Michale, firma Brzechwa ma wieloletnią historię. Jak się ona rozpoczęła?

Nasza historia zaczyna się w roku 1988. Zaczynaliśmy od budowy domków letniskowych i rekreacyjnych. Następnie rozwijaliśmy swoją działalność do domów całorocznych oraz obiektów przemysłowych. Specjalizujemy się też w produkcji altan, garaży, wiat czy też więźb dachowych.

Technologia rozwijała się latami. Po kilku latach budowania metodą tradycyjną, zakupiliśmy linię do prefabrykacji domów i rozpoczęliśmy produkcję w naszym zakładzie, bazując na technologii niemieckiej i austriackiej oraz stosując drewno KVH do produkcji całej konstrukcji drewnianej budynków. 

 

Dodatkowe informacje

 • Nazwa firmy Brzechwa
 • Branża Nieruchomości
 • Województwo cała Polska

Rozmawiamy z Sebastianem Kocoł - autorem najnowszej książki o tematyce detailingu "Skórzane króletstwo". To pierwsza taka pozycja na polskim rynku!

Dodatkowe informacje

 • Nazwa firmy Sibelum
 • Branża Inne
 • Województwo cała Polska

Rozmawiamy z Krzysztofem Wiśniewskim, CEO firmy CONTMAN Sp. z o.o. na temat digitalizacji dokumentacji w przedsiębiorstwach.

Dodatkowe informacje

 • Nazwa firmy CONTMAN
 • Branża Administracja
 • Województwo wielkopolskie
 1. Pani Ewo, proszę opowiedzieć, co skłoniło Państwa do stworzenia Kliniki, jakie były główne przesłanki i cele? Ile to już lat?

Klinika powstała w roku 2012 – pierwotnie pod innym adresem. Pierwsza siedziba mieściła się w małej części domku jednorodzinnego – więc warunki nie były zbyt komfortowe.  Jednak w tamtych latach bardziej liczyło się pionierskie wprowadzanie na rynek poznański usług z użyciem najnowocześniejszych laserów medycznych – pracujący w naszej klinice Doktor Jarosław Adamczak  jest jednym z pierwszych lekarzy pracujących na tych urządzeniach.

Obecna siedziba kliniki funkcjonuje od roku 2015 – jest od początku przystosowana do naszych potrzeb więc zapewnia nieporównywalnie wyższy komfort zarówno dla lekarzy jak i naszych pacjentów. Zaryzykuję tezę, że jest to prawdopodobnie najwyższy dostępny na lokalnym rynku standard. Przesłanki do uruchomienia kliniki były oczywiste – w pierwszych latach funkcjonowania popyt na świadczone przez nas usługi był bardzo wysoki – obecnie jest dużo więcej klinik – oczywiście nie z tak długą historią i doświadczeniem jak nasza.

 

 1. Do kogo kierujecie Państwo swoją ofertę?

Oferta jest bardzo szeroka – więc dostosowana do bardzo dużej grupy potencjalnych Pacjentów. Pierwotnie wśród nich dominowały kobiety – obecnie coraz więcej mężczyzn dba o swój wygląd rozumiejąc jego znaczenie w biznesie. Rośnie grupa młodzieży usuwającej np. znamiona na twarzy oraz tatuaże, które przestały być ozdobą. Z racji bardzo dużej rozpiętości cenowej mamy ofertę dla osób z każdym portfelem – od delikatnych korekt kosmetycznych (usuwanie punktów rubinowych, leczenie trądziku - od 250 złotych) po zabieg korekty powiek górnych – w cenie 3 000 złotych.

 

 1. Może Pani opowiedzieć, jaką ofertę przygotowali Państwo dla Klientów ?

Chciałabym wspomnieć o naszej najnowszej propozycji – to usługa którą gotowi jesteśmy do wprowadzenia  prawdopodobnie jako pierwsi w Wielkopolsce. Będzie to mała rewolucja w walce ze zmarszczkami – dużo bezpieczniejsza i trwalsza – a więc również w dłuższym horyzoncie czasowym tańsza. Chodzi o zabieg przeszczepu tkanki tłuszczowej, który w spektakularny sposób zastąpi wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym.

 

 1. Państwa misja to „ Misją firmy jest udostępnienie każdemu doskonałych i bezpiecznych metod zachowania i odtworzenia najlepszego wyglądu ciała w połączeniu z witalnością ducha, z wykorzystaniem szerokiej wiedzy medycznej opartej na faktach i uwzględnieniem naturalnych procesów starzenia” Czy może Pani po krótce opisać jak się ona przejawia w praktyce działania Kliniki?

Tu poruszyłabym 3 najważniejsze obszary

Po pierwsze mocno skupiliśmy się nad komfortem Pacjentów. Wyposażenie kliniki, kolorystyka, wygodne meble czy dobra kawa to drobne elementy, ale wpływające na komfort i obniżające poziom stresu naszych gości.

Po drugie nie idziemy na kompromisy w kwestii narzędzi pracy i jakości rozwiązań. Kupujemy sprzęt najnowszej generacji (ostatnio laser do usuwania tatuaży – który radzi sobie z najtrudniejszymi rysunkami w dowolnych kolorach, pracuje szybko więc też zabieg jest mniej uciążliwy dla Pacjenta). Dodatkowo nasi pracownicy uczestniczą osobiście w najważniejszych spotkaniach i konferencjach branżowych – jesteśmy dzięki temu na bieżąco wobec najnowszych rozwiązań i metod (np. w tym roku XXI Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging  w Warszawie)

Po trzecie ponieważ dobrostan Pacjenta jest dla nas absolutnym priorytetem –  skupiamy się na całościowym podejściu do naszych gości – uważnie słuchamy jakie ma potrzeby ale też z wykorzystaniem naszych wieloletnich doświadczeń rekomendujemy optymalne i najmniej inwazyjne rozwiązania. Pacjent nie musi i bardzo rzadko jest ekspertem w tematach medycyny estetycznej – postawienie właściwej diagnozy i przedstawienie dostępnych rozwiązań to nasza rola. Dzięki takiemu podejściu duża część klientów do nas wraca na zabiegi mające „zatrzymać czas” lub z nowymi wyzwaniami…

 

 1. Z jakimi problemami z dziedziny medycyny estetycznej spotykacie się Państwo najczęściej?

Rodzaj wykonywanych zabiegów zmienia się zgodnie z porami roku. W zimie mamy najwięcej zabiegów wymagających ograniczonego kontaktu skóry ze słońcem (np. inwazyjne peelingi chemiczne, zabieg na przebarwienia Cosmelan, mezoterapię mikroigłową, czy zabiegi laserowe mające na celu usunięcie pajączków, znamion czy niechcianych tatuaży), w lecie dominują lekkie zabiegi na twarz – również chroniące przed słońcem (jak zabiegi pielęgnujące na obszar twarzy, szyi i dekoltu oraz peeling węglowy). Mamy również coraz więcej zleceń usuwania tatuaży – często właśnie w lecie zaczynają one przeszkadzać z wiadomych względów.

 

 1. W dobie „ bycia naturalnym” i korzystania z naturalnych zabiegów i kosmetyków nie macie Państwo problemów z pozyskaniem klienta na zabiegi medycyny estetycznej?

Bardzo nam się podoba trend związany z jak najbardziej naturalnymi zabiegami i kosmetykami. Jestem przekonana, że obciążenie chemią naszych organizmów jest główną przyczyną większości chorób cywilizacyjnych. Dlatego też preferujemy „całościowe” podejście do zdrowia naszych pacjentów – standardowe zabiegi uzupełniając np. ozonowaniem.  Niestety w poważniejszych dolegliwościach nie do uniknięcia są metody bardziej inwazyjne (naturalne mogą złagodzić dolegliwości a naszym zadaniem jest usunięcie problemu). Jednak kiedy jest taka możliwość to zawsze wybierzemy laser a nie na skalpel – dla nas im bardziej delikatna interwencja tym lepiej – jeśli tylko skutek jest zgodny z oczekiwanym.

 

 1. W zakresie dermatologii natomiast, jakimi problemami głównie się zajmujecie?

Zajmujemy się pełnym spektrum tematów, jednak dominujące zabiegi to ocena rodzajów znamion i ich usuwanie oraz zabiegi na twarz od nawilżających i przygotowujących cerę do późniejszych zabiegów medycyny estetycznej aż po te bardziej inwazyjne z wykorzystaniem peelingów chemicznych i mikronakłuwania.

 

 1. Co Państwa wyróżnia, na tle innych klinik o podobnym zakresie oferty?

Trochę tych rzeczy już wymieniłam – ale na pewno to po pierwsze doświadczenie – jesteśmy najdłużej na rynku więc z natury rzeczy nasza kadra lekarska miała okazję zetknąć się z bardzo różnymi przypadkami. To wieloletnie doświadczenie jest bezcenne – tego się nie zdobędzie na żadnym kursie. Dodatkowo w naszej Klinice (nie jak w większości innych) wszystkie zabiegi lecznicze wykonują dyplomowani lekarze – a nie osoby po kursach kosmetycznych – co staje się niestety standardem…

Po drugie aspekty jakościowe i nowoczesny sprzęt – o tych inwestycjach wspominałam wcześniej - oraz na pewno kompleksowe podejście do zdrowia Pacjenta. Nawet jeśli w trakcie diagnozy nie będziemy w stanie zaoferować satysfakcjonującego rozwiązania (jeśli zakres problemu wykracza poza działalność Kliniki) pacjent dostanie pełną informację o potencjalnie dostępnych dalszych krokach.

 

 1. Jakie są plany na rok 2020/2021 rok.

Obecnie – w związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi usługami – przede wszystkim skupiamy się na wdrażaniu kolejnych lekarzy (oczywiście z właściwym wykształceniem). W kolejnym roku poza nowymi zabiegami które planujemy wprowadzić do naszej oferty (jakie to na razie tajemnica) rozważamy przedłużenie działalności również na sobotę (na razie pracujemy 5 dni w tygodniu).

 

 1. Co poleca Pani Klientkom na okres wiosenno/letni, jakie zabiegi?

Pielęgnację wiosenną warto rozpocząć od złuszczenia naskórka za pomocą peelingów chemicznych. Zabiegi te sprawią, że skóra stanie się wyraźnie gładka i napięta. W następnej kolejności proponowałabym zabiegi mikronakłuwania, które stymulują produkcję kolagenu oraz widocznie spłycają zmarszczki mimiczne. Tak przygotowana skóra może być poddawana później zabiegom medycyny estetycznej, a ich efekty będą widoczne znacznie dłużej. Warto pamiętać o odpowiednio dobranej pielęgnacji domowej, a przede wszystkim o stosowaniu ochrony przeciwsłonecznej przez cały rok!

Dodatkowe informacje

 • Nazwa firmy Derma Solutions Sp.z o.o.
 • Branża Medycyna
 • Województwo wielkopolskie

Panie Łukaszu,


Zanim zaczniemy szczegółowo rozmawiać o #kleenoil, proszę nam powiedzieć NA CZYM polega Pana praca?
Związany z firmą Preston Group jestem od 2011 roku na stanowisku Menadżer ds. Sprzedaży i Marketingu. Zajmuję się między innymi korodowaniem sprzedaży produktów kleenoil dopasowując oferty do indywidualnych potrzeb klienta.


A jaką w niej rolę odgrywa #kleenoil?
Obecnie zajmuję się produktem Kleenoil, gdzie jestem odpowiedzialny za wdrażanie marki na rynek Polski. Największym sukcesem moim jest wprowadzenie produktu Kleenoil do Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr. 2 S.A. w Bydgoszczy i uzyskanie zaświadczenia skuteczności uzyskaniu wymaganych klas czystości olejów.


Na czym więc polega fenomen #kleenoil?
KLEENOIL stale rozwija nowe systemy, które mają za zadanie spełnić rosnące wymagania naszych Klientów co do czystości oleju hydraulicznego. KLEENOIL zajmuje się również produkcją niestandardowych elementów filtrujących.


Dlaczego zdecydowali się Państwo na pracę z #kleenoil i ile już ta współpraca trwa?
Na początku to była chęć poznania produktu i przyjęcia nowego wyzwania. Ten produkt mnie tak wciągnął że już 9 lat wdrażam go na rynek Polski i co dziennie odkrywam nowe potrzeby klientów gdzie można zastosować Kleenoil.

 

Co wyróżnia ofertę #kleenoil od innej, podobnej, dostępnej na rynku?

 • Najważniejsze różnice między Kleenoil a konkurencją:
 • Zastosowanie pompy typu MONO (samozasysająca i odpowietrzająca się) na naszych agregatach filtracyjnych. W konkurencyjnych rozwiązaniach są pompy zębate i może występować tam problem z różnicą poziomu lub zbiegiem czasu z wydajnością i ciśnieniem.
 • Bardzo ważnym elementem różniący nasze agregaty to zamontowany  filtr magnetyczny, który pozwala diagnozować układy hydrauliczne. U konkurencji go nie ma.
 • Najważniejszym naszym wyróżnikiem jest koszt eksploatacyjny naszego agregatu,  w którym koszt filtracji to około 50 groszy za 1 litr!

 

Dlaczego #kleenoil jest tak skuteczny?
Ponieważ tylko oryginalnye wkłady filtracyjne KLEENOIL spełniają normy filtracji od 1 μm. Zdolność absorpcji zanieczyszczeń jest do 2500g dla cząstek stałych lub do 1200 ml wody.

 

Na stronie są dostępne USŁUGI I PRODUKTY , czy to znaczy, że klient sam może sobie zrealizować usługę filtrowania oleju ?
Dokładnie, nasza oferta jest skierowana do każdej grupy klientów małych i dużych. Można zakupić urządzenie mobilne do filtracji oleju i samemu filtrować olej w swoich sprzętach. Możemy również wynająć taki sprzęt jak też zrobić całkowitą usługę filtracji. Wszystko zależy od potrzeb klenta.


Macie Państwo w ofercie szkolenia. Jak one wyglądają?
Oczywiście, szkolenia prowadzimy z obsługi agregatu bezpłatnie przy każdej dostawie sprzętu. Wspólnie z pracownikiem firmy podłączmy agregat filtracyjny do układu hydraulicznego i uruchamiamy sprzęt. Następnie prowadzimy kolejne szkolenie już bardziej teoretyczne związane z klasami czystości oleju, potrzebą czyszczenie układów hydraulicznych i jakie zabrudzenia mają wpływ na poprawne działanie układu hydraulicznego.


Czy wielu klientów decyduje się na stałą obsługę? Jakie mają korzyści z tego tytułu?
Najtrudniej jest przekonać klienta do pierwszej usługi. Natomiast później klient już się decyduję na stałą współpracę z nami. Korzyści są ogromne,  od obniżenia kosztów zakupu oleju do dbałości i mniejszej ilości awarii w swoich sprzętach.


Czy obsługujecie klientów tylko z okolic Poznania?
Nie. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju. Naszą dewizą jest dyspozycyjność i mobilność.
Posiadamy lokalnych dystrybutorów w Gdańsku, Białymstoku, Wrocławiu co umożliwia nam szybkość działania i uniknięcie kosztów dojazdu.


Jak można skorzystać z Waszych usług?
Należy się z kontaktować ze mną pod numerem telefonu 667 717 717 . Po ustaleniu szczegółów jesteśmy gotowi do działania.


Jakie macie plany na ten i przyszły rok?
Nasz plan od wielu lat jest taki sam rozwój marki Kleenoil docierając do największej liczby klientów. A przede wszystkim uświadamianie kierowników utrzymania ruchu iż mniej awarii to czystszy olej. Wiec filtracja to same korzyści.


Czego Wam można życzyć?
Kolejnych sukcesów

Dziękuję za rozmowę.

Zapraszamy na stronę www.kleenoilpl.com

View the embedded image gallery online at:
https://portal-msp.pl/wywiady#sigProIda6269ab23d

Dodatkowe informacje

 • Nazwa firmy Preston Group Sp. z o.o. S.K
 • Branża Badania i rozwój
 • Województwo wielkopolskie
 1. Pani Ewo, proszę opowiedzieć co się kryje pod pojęciem „Poznańskie Koncerty Muzyki Kameralnej”.

Ideą artystów związanych z poznańską Akademią Muzyczną, którzy stworzyli nazwę tego wydarzenia była promocja twórczości kameralnej współczesnych poznańskich kompozytorów, ale także działalności muzyków, którzy na co dzień żyją i pracują w Poznaniu, są związani bezpośrednio z lokalnym życiem artystycznym.

 1. Kiedy powstała w/w inicjatywa i co skłoniło Państwa do rozpoczęcia jej?

Inicjatywa zrodziła się już 5 lat temu w związku z chęcią organizacji wielu interesujących wydarzeń na wysokim poziomie artystycznym, nie tylko koncertów, ale także warsztatów
i spotkań z wybitnymi artystami. Działalność została zainaugurowana poprzez organizację spotkania z Lady Camillą Panufnik w 2014 roku (autorką wielu książek, fotografem, współpracownikiem wielu organizacji charytatywnych, żoną wybitnego polskiego kompozytora, Andrzeja Panufnika). Od tego czasu, w latach 2014-2019 odbyło się wiele inspirujących koncertów, podczas których wystąpili artyści związani z Akademią Muzyczną im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, Filharmonią Poznańską  im. T. Szeligowskiego oraz Teatrem Wielkim im. S. Moniuszki.

 1. Jakiego typu twórczość jest wykonywana podczas koncertów?

Podczas cyklu koncertów Kompozytorzy są wśród nas wykonywane są utwory kameralne poznańskich kompozytorów, zarówno mistrzów, których nie ma już wśród nas (m.in. Feliksa Nowowiejskiego, Jana Astriaba, Romana Maciejewskiego czy Andrzeja Koszewskiego), jak i współczesnych twórców, którzy żyją i pracują w poznańskiej Akademii Muzycznej, rzeczywiście są obecni „wśród nas”, uczestniczą także w koncertach z dużym zaangażowaniem.

Poza cyklem Kompozytorzy są wśród nas niekiedy organizowane są także inne koncerty, podczas których można usłyszeć utwory solowe i kameralne, przeznaczone na różne grupy instrumentów, pochodzące z różnych okresów historycznych, nie tylko z XX i XXI wieku. Zależy nam na różnorodności, by zainspirować słuchaczy reprezentujących różne pokolenia.

 1. Do kogo skierowana jest propozycja koncertów?

Chyba jedną z istotnych cech naszych koncertów jest to, że są skierowane właściwie do wszystkich grup wiekowych – od dzieci szkolnych, przez młodzież do dorosłych i seniorów. To koncerty nie tylko dla „profesjonalistów”, absolwentów uczelni artystycznych, ale także dla prawdziwych miłośników muzyki, także tej najnowszej. Warto podkreślić, że każdy koncert jest prowadzony, więc osoby które wcześniej nie słyszały o danych kompozytorach i utworach mogą poznać wiele ciekawych informacji.

 1. Jak często odbywają się koncerty?

Poznańskie Koncerty Muzyki Kameralnej docelowo mają odbywać się przez cały rok, ale obecnie najważniejszy ich cykl, czyli Kompozytorzy są wśród nas odbywa się zawsze na jesieni, pomiędzy październikiem a grudniem. W tym roku pierwszy koncert odbył się 23 października w Kołorkingu Muzycznym, a na kolejne zapraszamy już 16 listopada do poznańskiej Akademii Muzycznej oraz 20 listopada do Salonu Muzycznego Feliksa Nowowiejskiego.

 1. Jakie główne przesłania niesie za sobą realizacja tej inicjatywy?

Zależy nam, by Poznaniacy zainspirowali się współczesną muzyką kameralną i odkryli, że muzyka XX i XXI wieku może być dla nich nie tylko intrygująca, ale przede wszystkim inspirująca i poszerzająca horyzonty.

 1. Jakich znanych artystów możemy spotkać na koncertach?

Na koncertach spotkać możemy głównie szczególnie utalentowanych poznańskich artystów. W tym roku jest to pianista Tomasz Sośniak, jeden z najwybitniejszych nie tylko w Poznaniu, ale także na skalę kraju zespół muzyki współczesnej Sepia Ensemble oraz Duo Wolańska/Gajda – niezwykle ciekawy duet, w skład którego wchodzi akordeonista Michał Gajda i pianistka Julia Wolańska-Gajda.

 1. Dlaczego wstęp jest bezpłatny?

Chcemy umożliwić udział w koncercie wszystkim zainteresowanym osobom, reprezentującym różne pokolenia, zapraszamy także całe rodziny!

 1. Jak można zarezerwować miejsce?

Koncerty nie wymagają rezerwacji miejsc, można po prostu do nas dołączyć, przypomnę – 16 listopada o 17.00 w poznańskiej Akademii Muzycznej oraz 20 listopada o 18.00. Wszystkie szczegółowe informacje o koncertach znajdą Państwo na naszym profilu na Facebooku:https://www.facebook.com/poznanskiekoncerty/

 1. Jest Pani koordynatorką inicjatywy, co Panią skłoniło , aby zająć się tym?

Myślę, że głównym powodem jest to, że rozpiera mnie energia do działań twórczych, nie tylko tych indywidualnych jako kompozytorka, ale także do tworzenia projektów, które będą inspirowały różnych ludzi. Bardzo zależy mi na tym, by Poznaniacy usłyszeli „na żywo” znakomitych rodzimych artystów, którzy robią karierę na całym świecie! A także, by zapoznali się z niezwykłą twórczością poznańskich kompozytorów. Nie wszyscy wiedzą, jaki potencjał tkwi w poznańskich artystach, których można spotkać podczas koncertów.

 1. Jest Pani także artystką, ze znacznym portfolio, co Państwa artystów skłoniło do pokazywania swojej twórczości właśnie w takiej formie?

Dużo podróżuję, moje utwory są wykonywane w kraju i za granicą, ale nigdzie nie czuję się tak dobrze, jak we własnym mieście, bo chyba już mogę tak powiedzieć o Poznaniu, z którym jestem związana ponad 10 latJ To moje naturalne środowisko, w którym nie wyobrażam sobie, by nie organizować tego typu wydarzeń artystycznych.

 1. Gdyby miała Pani w jednym zdaniu zaprosić potencjalnych gości do przyjścia na koncert, jak ono by brzmiało?

Poznajcie poznańskich kompozytorów i instrumentalistów, którzy są wśród Was i zainspirujcie się niepowtarzalnym brzmieniem muzyki przez nich tworzonej i wykonywanej!

 

Dziękuję za poświęcony czas i życzę sukcesów.

Agnieszka Śliwka

Dodatkowe informacje

 • Nazwa firmy Poznańskie Koncerty Muzyki Kameralnej
 • Branża Inicjatywy
 • Województwo wielkopolskie
 1. Pani Moniko stworzyła Pani wyjątkowe narzędzie, Smart Planner na 2019 rok, proszę opowiedzieć, co skłoniło Panią do stworzenia plannera? Jaka była geneza?

Dziękuje Pani za budującą opinie. Pomysł na smart planner przyszedł nagle. Na rynku nie ma produktu tego typu uznałam, że jest niezbędny dla każdego ucznia, studenta. Do wydania plannera skłoniła mnie wewnętrzna potrzeba pomocy w rozwoju i znalezieniu istoty człowieczeństwa w młodych ludziach. Obecni uczniowie, studenci są obciążeni wieloma obowiązkami, brakuje im umiejętności planowania, zarządzania swoim czasem, nikt ich nie uczy poprawnej komunikacji, przedsiębiorczości oraz obierania świadomych celów i marzeń w postaci chociażby zawodu.

 1. Jakie są więc główne cele plannera?

Pragnę by młodzi ludzie odnosili sukcesy oraz byli szczęśliwi. Sukcesy, które widać zewnętrzne oraz szczęście, które czują wewnętrznie, duchowo.

 1. Pani Moniko, proszę opowiedzieć nam o tym co robi Pani na co dzień, a co właśnie zmobilizowało Panią do tego by stworzyć narzędzie jakim jest smart planner?

Na co dzień jestem przedsiębiorcą prowadzę wraz z mężem firmę produkcyjno handlową o zasięgu międzynarodowym. Z wykształcenia jestem nauczycielem matematyki, tutorem, trenerem ale przede wszystkim jestem mamą dwóch chłopców w wieku 8 i 15 lat.  Moja pasja do nauczania, szeroko pojęta edukacja, rozwój osobisty, dobrze prosperujący biznes, świadomość braków w polskiej podstawie programowej w szkołach  narodziło we mnie nagłą potrzebę pomocy naszej przyszłości, naszego lepszego jutra – naszej młodzieży. Planner jest dla nich namiastką wiedzy, którą pragnę szerzyć po bardziej szczegółowe techniki, umiejętności, motywację zapraszam już niebawem na szkolenia. Notorycznie spotykam ludzi, którzy gubią się w otaczającym nas chaosie. Nie znają siebie, swoich wartości - co skutkuje złym wyborem kariery edukacyjno-zawodowej. Nie potrafią planować i analizować swoich osiągnięć. Często są znużeni i bezsilni brakuje im motywacji. Uważam, że polskiemu uczniowi potrzebna jest dodatkowa wiedza, która przyczyni się do polepszenia jego wyników. Moją misją jest wspieranie ich w rozwoju swoich karier.

Dodatkowe informacje

 • Nazwa firmy GAIK ACADEMY
 • Branża Badania i rozwój
 • Województwo mazowieckie
Strona 1 z 2

Zapisz się do newslettera

Zapisz się i bądź na bieżąco. Atrakcyjne oferty usług i produktów. Lokalne wydarzenia, eventy, newsy!
*Podając swój email wyrażasz zgodę na przetwarzanie udostępnionego adresu na cele wysyłki wiadomości informacyjnych o promocjach, ofertach oraz aktualności na www.portalu-msp.pl

Aktualności

 • 1
 • 2
 • 3
Galerie handlowe są zagrożone

Galerie handlowe są zagrożone

Galerie handlowe są zagrożone Firma Proxi.cloud stworzyła raport, uwzględniający zachowanie niemal 766 tys. konsumentów. Co istotne—dane...

Nowe opłaty za plastik

Nowe opłaty za plastik

Od 1 stycznia 2024 roku będą obowiązywały trzy nowe rozporządzenia ministra klimatu i środowiska. Jedno...

Przed nami kolejny wzrost wynagrodzeń

Przed nami kolejny wzrost wynagrodzeń

Przeciętne miesięczne wynagrodzenie Polaków cały czas pnie się w górę i szacuje się, że nadal...

Najnowsze oferty

Grafik do współpracy

Grafik do współpracy

W związku z rozwojem poszukujemy do współpracy ZDALNEJ grafika z ciekawym portfolio.Jesteśmy małą agencją reklamową działającą w Wielkopolsce. Prosimy o przesyłanie...

Sylwetki

 • 1
 • 2
 • 3
Joanna Malinowska-Parzydło

Joanna Malinowska-Parzydło

Joanna Malinowska-Parzydło jest mamą dwójki dzieci, która perfekcyjnie łączy pracę z życiem prywatnym.

Olga Kozierowska

Olga Kozierowska

Od dziecka jest związana ze sceną. W dzieciństwie bardziej interesowała ją muzyka, obecnie występuje jako bizneswoman, dziennikarka oraz trener biznesu...

Magda Stawska - zawód to jej pasja

Magda Stawska - zawód to jej pasja

  Magda Stawska, czyli kobieta z misją, jaką jest osiągać i realizować swój potencjał. Praktyk i teoretyk zarządzania, doświadczona menedżerka z...

Rolnicze newsy

 • 1
 • 2
 • 3
NABÓR wniosków o premie na rozpoczęcie działalności pozarolniczej.

NABÓR wniosków o premie na rozpoczęcie d…

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ogłosiła, że od 15.10.2018 do 13.11.2018 można składać wniosek na...

Przez zakaz handlu w niedzielę rolnicy nie mogą sprzedawać plonów!

Przez zakaz handlu w niedzielę rolnicy n…

Zakaz handlu w niedzielę objął także rolników. Swoich zbiorów w ten dzień nie mogą sprzedawać...

Nowa reforma systemu rolnictwa - Plan na bardziej ekologiczną żywność

Nowa reforma systemu rolnictwa - Plan na…

Reforma rolnictwa ekologicznego w UE spowodowała ujednolicenie przepisów, z których niektóre wprowadzono ponad 20 lat...